Sklep modit.pl oferuje najwyższej jakości odzież męską i damską najpopularniejszych producentów światowej mody. Produkty, które sprzedajemy spełnią oczekiwania każdego pasjonata mody. Jeśli chcesz się wyróżnić nowym, niepowtarzalnym stylem lub fasonem to dobrze trafiłeś.

W naszej ofercie znajdziesz niespotykaną i unikalną odzież w konkurencyjnych cenach. Podążamy za nowoczesnymi trendami mody, ale mamy też na uwadze tradycyjne rozwiązania. Skupiamy się głównie na odzieży włoskiego projektanta mody Renzo Rosso, który to stworzył niepowtarzalną markę Diesel. Nie bez powodu określany jest jako "Geniusz Jeansu". Część z Państwa na pewno spotkała się już z produktami tego Pana, a dla innych będzie to kompletnie nowa marka. Jedno jest pewne spodnie jeansowe tej firmy w rankingu światowym znajdują się w pierwszej "trójce".

Ponadto siłą naszej oferty będą brytyjscy producenci tj. Topman, Burton, M&S, River Island, Henleys, Asos, Ben Sherman, Gio Goi, Superdry i wiele innych. Współpracujemy bezpośrednio z dystrubotorami włoskich i francuskich projektaktów mody

Wyświetlenia: 16940   Przejścia na stronę www: 319  
Adres:
ul. Minkiewicza 11, 16-400 Suwałki
Telefon:
+48 726 974 261