Od 1999 roku prowadzimy Azyl dla Psów i Kotów. Azyl zlokalizowany jest przy ul. Komunalnej 31. To duży, ogrodzony teren, odwodniony, o betonowej nawierzchni. Psy mają tu do dyspozycji wygodne, codziennie czyszczone, zadaszone boksy z drewnianymi budami i podestami, a koty 2 kontenery z wybiegami zabezpieczonymi siatką. Poza tym szczeniaki mają odrębne ogrzewane w zimie pomieszczenie z możliwością wyjścia na ogrodzony wybieg na zewnątrz.

Trafiają do nas zwierzęta z interwencji: porzucone, niechciane, zagubione, wałęsające się, krzywdzone, mogące stwarzać zagrożenie, wymagające pomocy weterynaryjnej.

Zapewniamy im staranną opiekę, karmimy, pielęgnujemy, dbamy o ich kondycję psychiczną i fizyczną wyprowadzając na długie spacery. Pomagają nam w tym liczni miłośnicy zwierząt.

Przyjętym zwierzętom zapewniamy staranną opiekę, m. in. karmiąc je właściwie, codzienne czyszcząc boksy, chroniąc przed warunkami atmosferycznymi. Staramy się także znaleźć zwierzakom nowy dom. W tym celu prowadzimy szeroko zakrojone akcje informacyjne w mediach społecznościowych i tradycyjnych, adopcje wirtualne oraz akcje adopcyjne w ramach otwartych imprez organizowanych w Tarnowie – to akcja „Szukam domu”.

Wyświetlenia: 12530   Przejścia na stronę www: 549  
Adres:
ul. Komunalna 31, 33-100 Tarnów
Telefon:
+48 14 625 82 34