Art' Impression Catering Sp. z o.o. to firma z tradycjami, która od wielu lat świadczy usługi cateringowe w mieście Warszawa. Kompleksowa obsługa imprez firmowych w dobrej cenie.

Catering to branża dynamiczna i szybko rozwijająca się. Utrzymanie oferty na najwyższym poziomie oraz stabilnej pozycji na bardzo konkurencyjnym rynku wymaga od nas elastyczności, zaangażowania i otwarcia na nowe trendy. Dlatego zatrudniamy na wszystkich stanowiskach specjalistów z najlepszym przygotowaniem i znajomością najnowszych rozwiązań.

Zapewniamy naszym Klientom serwis kelnerski na najwyższym poziomie oraz wyborne potrawy, przygotowane przez doświadczonych Szefów Kuchni. Gwarantujemy wsparcie profesjonalnych menadżerów. Uwzględniając indywidualne potrzeby wszystkich Klientów, przyjmują oni odpowiedzialność za organizację cateringu i obsługi zgodnie z harmonogramem organizowanego eventu.

Słowem: podejmiemy się wyzwań małych i dużych. Zapewniamy obsługę gastronomiczną kameralnych przyjęć oraz masowych imprez.

Wyświetlenia: 1464   Przejścia na stronę www: 39  
Adres:
ul. Karczunkowska 170, 02-871 Warszawa
Telefon:
+48 22 736 27 11