Strony związane z hasłem 'budowlane':

 • Materiały budowlane, opał, drewno kominkowe »

  Luskar to dynamiczne krakowskie przedsiębiorstwo rodzinne i kontynuacja działalności transportowej rozpoczętej w 1977 roku. Firma w obecnym kształcie działa od 1989 roku rozwijając sieć składów materiałów budowlanych, składy opału, salony kotłów oraz transport samochodowy.
  Naszą dewizą jest uczciwość i profesjonalizm wobec klientów i partnerów biznesowych. Połączenie doświadczenia właścicieli przedsiębiorstwa z entuzjazmem załogi i jej ciężką pracą owocuje tysiącami zadowolonych klientów.
  Luskar jest liderem sprzedaży materiałów opałowych i budowlanych w Krakowie i Małopolsce, a dzięki nowoczesnej logistyce i teleinformatyce docieramy również do klientów w całej Polsce i Europie.

  szczegóły wpisu »
 • Dachy Lublin »

  Materiały budowlane jak wiadomo do najtańszych nie należą. Szukamy więc miejsc, gdzie dobrej jakości materiały zakupimy w zadowalającej cenie bądź w odpowiedniej promocji. Załóżmy więc, że jesteś mieszkańcem Lublina bądź okolic. W takim wypadku na pewno powinieneś zapoznać się z ofertą sklepu i firmy Dachart, mieswzczące się przy ulicy Zemborzyckiej. W ofercie firmy między innymi: farby tikkurila Lublin, mieszalniki farb oraz wiele innych materiałów zarówno do wykorzystania wewnątrz budowanego bądź remontowanego domu jak i na zewnątrz (np dachy, elewacje oraz styropian Lublin).

  szczegóły wpisu »